МЕТА ЗБОРУ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ КОРИСТУВАЧА
Персональні дані Користувача Адміністрація сайту інтернет-магазину може використовувати в цілях:
Ідентифікації Користувача, для оформлення замовлення та (або) укладання Договору купівлі- продажу товару дистанційним способом з «Еклектика – меблева студія».
Надання Користувачеві доступу до персоналізованих ресурсів Сайту інтернет-магазину.
Встановлення з Користувачем зворотного зв'язку, включаючи направлення повідомлень, запитів щодо використання Сайту інтернет-магазину, надання послуг, обробка запитів та заявок від Користувача.
Визначення місця знаходження Користувача для забезпечення безпеки, запобігання шахрайству.
Підтвердження достовірності та повноти персональних даних, наданих Користувачем.
Створення облікового запису для здійснення покупок, якщо Користувач дав згоду на створення облікового запису .
Повідомлення Користувача Сайту інтернет-магазину про стан Замовлення.
Оброблення та отримання платежів, підтвердження податку або податкових пільг, оскарження платежу, визначення права на отримання кредитної лінії Користувачем.
Надання Користувачеві ефективної клієнтської та технічної підтримки при виникненні проблем пов'язаних з використанням Сайту інтернет-магазину. .
Здійснення рекламної діяльності за згодою Користувача.
Надання доступу Користувачеві на сайти або сервіси партнерів Інтернет-магазину з метою отримання продуктів, оновлень та послуг.

СПОСОБИ ТА ТЕРМІНИ ОБРОБКИ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ
Обробка персональних даних Користувача здійснюється без обмеження терміну будь-яким законним способом, у тому числі в інформаційних системах персональних даних з використанням засобів автоматизації або без використання таких засобів .
Користувач погоджується з тим, що Адміністрація сайту має право передавати персональні дані третім особам, зокрема, кур'єрським службам, організаціями поштового зв'язку, операторам електрозв'язку, виключно з метою виконання замовлення Користувача, оформленого на Сайті інтернет-магазину «Еклектика &ndash ; меблева студія», включаючи доставку Товару.
При втраті або розголошенні персональних даних Адміністрація сайту інформує Користувача про втрату або розголошення персональних даних.
Адміністрація сайту вживає необхідних організаційних та технічних заходів для захисту персональної інформації Користувача від неправомірного доступу, знищення, зміни, блокування, копіювання, розповсюдження, а також від інших неправомірних дій третіх осіб.
Адміністрація сайту спільно з Користувачем вживає всіх необхідних заходів щодо запобігання збиткам або іншим негативним наслідкам, спричиненим втратою або розголошенням персональних даних Користувача.

ЗМІНИ ПОЛІТИКИ КОНФЕДИЦІЙНОСТІ ТА ЗАХИСТИ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ
Адміністрація сайту має право вносити зміни до цієї Політики конфіденційності без згоди Користувача.                      Повідомлення про редакційні зміни в політиці конфіденційності та захисту персональних даних розміщуються на Сайті в розділі «Політика конфіденційності». Якщо протягом зазначеного терміну користувач сайту в письмовій формі не відмовиться від прийняття відповідних змін, це означає, що такий користувач погодився із внесеними редакційними змінами Політики конфіденційності та захисту персональних даних.
Нова Політика конфіденційності набирає чинності з моменту її розміщення на Сайті інтернет-магазину, якщо інше не передбачено новою редакцією Політики конфіденційності.
Усі пропозиції або питання щодо цієї Політики конфіденційності слід повідомляти Адміністрації магазину на пошту eklektika1998@gmail.com

ЕКЛЕКТИКА - меблева студія
068-195-22-55
eklektika1998@gmail.com
Режим роботи:
Пн-Пт: з 10:00 до 20:00
Субота: з 10:00 до 19:00
Неділя: з 11:00 до 18:00
МАГАЗИНИ

м. Одеса
вул. Толбухіна, 135
ТВК "Мегадом"
093-815-20-27

м. Одеса
вул.Овідіопольська дорога, 7
ТЦ "Шостий елемент"
098-208-90-08